Четвер, липня 09, 2020

Національного університету

«Одеська морська академія»!

fasad vesna nu oma

У відповідності до Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р. в АМІ НУ «ОМА»

з 12 березня по 3 квітня 2020 р. встановлений КАРАНТИН

Адаптивний карантин триватиме до 31 липня 2020 р.

ДО УВАГИ КУРСАНТІВ, СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ!

Для використання засобів дистанційного навчання всім курсантам та студентам необхідно зареєструватись в освітній системі АМІ НУ «ОМА» obrsist.ami.edu.ua

Консультації з питань дистанційного вивчення дисциплін надаються по e-mail всіма викладачами кафедр інституту:

Навігація і управління суден Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (зав. кафедри Лисий А.О.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Експлуатація суднових енергетичних установок Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (зав. кафедри Литвиненко В.П.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Менеджмент організацій і адміністрування підприємств морського транспорту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (зав. кафедри Макаренко М.В.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

banner ami nu oma