13.03.2021 р.- День відкритих дверей! Початок заходу о 10.00.

Неділя, березня 07, 2021

ЛАСКАВО ПРОСИМО

В АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Національного університету

«Одеська морська академія»!

fasad vesna nu oma

ОГОЛОШЕННЯ!

АМІ НУ «ОМА» 13 березня 2021 р. (субота) запрошує на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Початок заходу – о 10.00

У програмі:
– зустріч з професорсько-викладацьким складом;
– правила прийому до АМІ НУ «ОМА»;
– ознайомлення з матеріально-технічною базою інституту;
– відвідування музею АМІ.

Довідки за тел.: (0629) 37-11-70; 37-00-42.

ДО ВІДОМА КУРСАНТІВ І СТУДЕНТІВ!

З 24.02.2021 р. на час дії адаптивного карантину для всіх форм здобуття освіти (денна, заочна) і видів навчальних занять в АМІ НУ «ОМА» застосовується змішана форма організації освітнього процесу, комбінуючи заняття в аудиторіях зі заняттями online, які проводяться з використанням технологій дистанційного навчання.
Аудиторні навчальні заняття проводяться з дотриманням всіх норм і рекомендацій стосовно обмежувальних протиепідемічних заходів.

Довідки стосовно організації та проведення навчання можна отримати:

– кафедра "Навігація і управління судном, тел. (0629) 37-80-88; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

– кафедра "Експлуатація суднових енергетичних установок", тел. (0629) 37-11-16, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

– кафедра "Менеджмент організації морського транспорту, тел. (0629) 37-00-42, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

banner ami nu oma