Четвер, жовтня 17, 2019

litov mor akad

16-18 січня 2019 р.

Міжнародне науково-практичне стажування

«Морська освіта, навчання та інновації в

Європейському просторі вищої освіти»

Десять науково-педагогічних працівників Азовського морського інституту Національного університету «Одеська морська академія» успішно пройшли програму Міжнародного науково-практичного стажування «Морська освіта, навчання та інновації в Європейському просторі вищої освіти» на базі Литовської морської академії (Клайпеда) і отримали відповідні сертифікати.

16 01 2019 klajpeda

Литовська Морська Академія – державна установа вищої освіти, яка спеціалізується на підготовці висококваліфікованих моряків та інших фахівців морської галузі. У 2001 році в Морський Академії Литви була введена система управління якістю, яка включає підготовку і підвищення кваліфікації моряків. Відповідно до вимог стандарту ISO 9001 вона неодноразово сертифікована UAB «Lloyd's Register Quality Assurance Lietuva».

Програма стажування включала два модулі:

Модуль 1. Система вищої освіти в Литовській Республіці (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Нові та інноваційні методики викладання. Система вищої освіти в Європі. Інновації в навчанні моряків в Європейському просторі вищої освіти.
В період стажування були організовані виїзні зустрічі делегації з керівництвом Міністерства транспорту Литовської республіки і Клайпедського морського порту, де були представлені доповіді-презентації про стратегії розвитку транспортної галузі Литви.

У процесі стажування в інтерв’ю місцевій газеті UAB «Vakarų Ekspresas», директор Азовського морського інституту НУ «ОМА» Олександр Лисий підкреслив наступне: «В даний час Україна виконує велику роботу з адаптації всіх навчальних програм у відповідність до вимог конвенції ПДНВ. Я хотів би знати, як ці питання вирішуються в Литві, які зв’язки між навчальними закладами та Міністерством транспорту. Я хочу зрозуміти, як необхідна компетенція морських фахівців досягається в Литовській морської академії».

16 01 2019 klajpeda2

16 01 2019 klajpeda1