Середа, червня 03, 2020

ОГОЛОШЕННЯ!

У відповідності до Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р. в АМІ НУ «ОМА» з 12 березня по 3 квітня 2020 р. встановлений КАРАНТИН.

В цей термін відмінюються заняття та забороняється відвідування інституту курсантами і студентами.

Поновлення занять відповідно до навчальних планів буде забезпечено після нормалізації епідемічної ситуації.

Поточні питання стосовно встановленого карантину подавати на електрону адресу інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або електронні адреси кафедр:

2. Управління судновими технічними системами і комплексами (Експлуатація суднових енергетичних установок) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Менеджмент організацій і адміністрування підприємств морського транспорту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директорат