logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Субота, вересня 18, 2021
sitemap

ОГОЛОШЕННЯ!

 

У відповідності до Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р. в АМІ НУ «ОМА» з 12 березня по 3 квітня 2020 р. встановлений КАРАНТИН.

В цей термін відмінюються заняття та забороняється відвідування інституту курсантами і студентами.

Поновлення занять відповідно до навчальних планів буде забезпечено після нормалізації епідемічної ситуації.

Поточні питання стосовно встановленого карантину подавати на електрону адресу інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або електронні адреси кафедр:

1. Навігація і управління суден (Судноводіння) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Управління судновими технічними системами і комплексами (Експлуатація суднових енергетичних установок) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Менеджмент організацій і адміністрування підприємств морського транспорту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4. Інженерія і технології Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5. Природничонаукові та гуманітарні дисципліни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директорат

НОВИНИ АМІ НУ "ОМА"