Вівторок, листопада 24, 2020

Грант для курсантів (студентів)

Азовського морського інституту НУ «ОМА»

(соціальна програма Scholarship)

Курсанти (студенти) Азовського морського інституту НУ «ОМА» запрошуються на участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендії) на сплату року навчання в інституті.

Програма включає 10 номінацій:

17 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

21 500 грн - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

20 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

44 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

18 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. обо через форму зворотнього зв'язку)

27 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

30 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

17 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

14 000 грн. - undefined (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Участь в програмі безкоштовна.