Середа, січня 20, 2021

Вебінар «Запобігання плагіату в студентській і науковій роботі,

практичні приклади та поради»

13.11.2020 р. відбувся вебінар на тему «Запобігання плагіату в студентській і науковій роботі, практичні приклади та поради», який проводило керівництво ТОВ «Плагіат». У цьому заході взяв участь Азовський морський інститут Національного університету «Одеська морська академія».

На вебінарі були розглянуті питання:

• Що не потрібно вважати за плагіат.
  • Необхідність антиплагіатної програми задля запобігання копіювання з Інтернету та баз даних.
  • Плагіат чи технічна помилка?
  • Які засоби використовуються при написанні з метою обійти антиплагіатну систему.
  • "Млини" дисертацій – загроза національній безпеці.
  • Нормативно-правова база та офіційні рекомендації для запобігання академічному плагіату( порушення законодавства, причини; законодавча база проведення антиплагіатних перевірок у ЗВО, а також офіційні рекомендації; що важається порушенням академічної доброчесності; види відповідальності за порушення академічної доброчесності здобувачами).
  • Система Strike Plagiarism.
  • Правила Інтерпратації Звіту подібності. Аналіз Звіту подібності.

Вебінар можна переглянути у записі: ПОСИЛАННЯ