Понеділок, липня 26, 2021

26.01.2021 р. - День відкритих дверей (online)

26 січня 2021 року в Азовському морському інституті НУ «ОМА» відбувся online День відкритих дверей у системі Zoom, під час якого на питання абітурієнтів відповідали представники інституту: директор – Олександр Лисий, заступник директора з навчально-наукової роботи Віталій Просянок, відповідальний секретар відбіркової комісії Оксана Суворкіна. Завідувачі випускних кафедр: Лисий А. (НіУС), Литвиненко В. (ЕСЕУ), Макаренко М. (Менеджмент).

Абітурієнти та всі бажаючі мали змогу ознайомитись з можливостями здобуття вищої освіти в інституті, отримати відповіді на всі хвилюючі питання та дізнатися вичерпну інформацію стосовно всіх спеціальностей АМІ НУ «ОМА».

Керівництвом інституту було анонсовано проведення марафону дистанційного Дня відкритих дверей.

2021 den otk dv

2021 den otk dv1