logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Субота, травня 08, 2021
sitemap

 

Шановні колеги,

від імені Програми академічних обмінів імені Фулбрайта / Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти висловлюємо вам свою повагу та з приємністю повідомляємо про те, що розпочато приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.

У пресрелізі ви знайдете інформацію про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій.

Просимо ознайомитися з можливостями для закладів вищої освіти та наукових установ України запросити американських викладачів, адміністраторів й фахівців різного спрямування для викладання та консультування.

Якщо ви зацікавлені провести онлайн-презентацію Програми імені Фулбрайта у вашому закладі, просимо повідомити нас у відповідь на цей лист, зазначивши зручні для вас дати, час, потенційну аудиторію та контактну особу, яка допомагатиме з організацією презентації.
Будемо вдячні за поширення інформації серед ваших колег, викладачів та студентів.

Посилання на пресреліз

З повагою,
Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні
Інститут Міжнародної Освіти, Київський офіс

novosti logo fulbr

Kind regards,
Anna Pasenko
Program Assistant, FLTA Manager
Institute of International Education • Kyiv Office
20 Esplanadna Street • Suite 904
Kyiv, Ukraine 01001
Tel +38(044)287-0777
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. • iie.org • fulbright.org.ua
IIE • The Power of International Education