Субота, вересня 18, 2021

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Сучасні тенденції розвитку морської галузі,

підвищення ефективності та безпеки судноплавства»

23 квітня 2021 р. в Азовському морському інституті Національного університету «Одеська морська академія» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку морської галузі, підвищення ефективності та безпеки судноплавства» в режимі онлайн.
З привітальним словом виступив директор інституту, кандидат економічних наук, професор Лисий О. П.
Метою конференції було обговорення актуальних проблем морської галузі та пошук шляхів їх вирішення, інформування академічної спільноти про досягнуті результати, визначення, як актуальних, так і перспективних напрямків наукової діяльності АМІ.
У виступах були висвітленні питання про сучасні тенденції розвитку морської галузі України, навігацію і управління морськими суднами та безпеку судноплавства, підготовку моряків у відповідності до національних та міжнародних вимог, експлуатацію, управління судновими технічними системами і комплексами, економіку і менеджмент в галузі морського та річкового транспорту.
По завершенню пленарного засідання доповіді були представленні в п’яти секціях.
За результатами конференції буде опубліковано збірник доповідей.

23 04 2021 konferenciya

23 04 2021 konferenciya3 23 04 2021 konferenciya4