Середа, січня 19, 2022

novini1 31 12 2021

UN Global Compact представляє Мережу Глобального договору в Україні, яка є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку.
Мережа Глобального договору в Україні реалізує Освітній проєкт «IT nation 2.0» для жителів Донецької і Луганської областей (підконтрольних Україні територій), а також регіону Приазов'я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області) за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Мета проєкту – надати безоплатну ІТ-освіту онлайн жителям регіону віком від 15 років. Проєкт передбачає навчання за одним з 4 напрямків (Frontend Base, Frontend Advanced, QA Manual, QA Automation) на онлайн-платформі. Також на учасників очікують: вебінари, менторська підтримка, онлайн-хакатон. В кінці навчання відбудеться фінальний онлайн-кемп з ярмарком вакансій, де можна буде познайомитися з провідними IT-компаніями України.
Запрошуємо стати партнером проєкту та допомогти з поширенням інформаційних матеріалів серед профільних департаментів та управлінь на рівні обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, територіальних підрозділів органів центральної виконавчої влади та об’єднаних територіальних громад.

novini 31 12 2021