logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Вівторок, листопада 30, 2021
sitemap

Вітання директора

lisiy-a-glavn

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Азовський морський інститут Національного університету «Одеська морська академія» - єдиний вищий навчальний заклад на південному Сході України де проводиться підготовка висококваліфікованих фахівців командного складу морських суден та берегових структур морської галузі.
За роки свого існування з 1996 року тут отримали путівку в життя тисячі штурманів, суднових механіків і менеджерів морських організацій.
Система підготовки та дипломування моряків в Україні схвалена Міжнародною морською організацією (IMO) та Європейською агенцією з безпеки на морі (EMSA), що дозволяє випускникам інституту працювати в різних іноземних компаніях у тому числі на суднах під прапором країн Європейського Союзу.
Система менеджменту якості інституту сертифікована Bureau Veritas відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Традиційно АМІ НУ «ОМА» щорічно приймає участь у Міжнародному форумі «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків», де представлені понад 100 компаній і організацій багатьох країн світу.
Курсанти інституту неодноразово ставали переможцями різноманітних конкурсів, як на всеукраїнському, так і на регіональних рівнях. На обласних і місцевих спортивних заходах наші курсанти постійно займають призові місця.
Інститут проводить власні, спільні з НУ «ОМА» наукові конференції і приймають участь у міжнародних науково-практичних конференціях, де викладачі і курсанти публікують результати своєї наукової діяльності, в т.ч. і у виданнях Scopus та Web Sience.
Інститут має сучасну матеріально-технічну базу, комп’ютерну техніку, новітні морські тренажери, навчальне судно, музей історії судноплавства, велику бібліотеку. Сучасне обладнання, методичне забезпечення та кваліфікований кадровий потенціал дають змогу в повній мірі забезпечити освітній процес та якісну підготовку морських фахівців.
В АМІ НУ «ОМА» функціонує Центр підготовки та підвищення кваліфікації моряків, в якому курсанти і слухачі мають можливість отримати робітничу професію «матрос» і «моторист», пройти курсову підготовку по схваленим напрямам, підвищити кваліфікацію згідно вимого Міжнародної конвенції ПДНВ.
Освітні програми і навчальні плани бакалавра включають всі види обов’язкової підготовки для видачі першого диплома особам командного складу на морських суднах.
Всі випускники інституту мають можливість працевлаштування за фахом. Диплом випускника АМІ НУ «ОМА» надає широкі перспективи кар'єрного росту, як на флоті, так і берегових підприємствах морської галузі.
Наш інститут один з тих вищих навчальних закладів, який прагне створити такі умови, щоб кожна людина, яка бажає отримати високий рівень морської освіти, змогла це зробити.

З повагою

Олександр ЛИСИЙ,

директор Азовського морського інституту НУ «ОМА», к. е. н., професор, відмінник освіти України, член-кореспондент ТАУ, академік МКАУ, член Клубу ректорів Європи.