logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Середа, січня 20, 2021
sitemap

Вітання директора

lisiy-a-glavn

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Азовський морський інститут Національного університету "Одеська морська академія" - це перспективний вищий навчальний заклад. За час свого існування тут отримали путівку в життя тисячі фахівців для торгового флоту, портів, морських організацій, судноремонтних і суднобудівних підприємств країни.

Маріуполь - найбільше портове місто Приазов'я. Аналіз національного та міжнародного ринків праці свідчить про те, що освічені наукові, інженерні, управлінські кадри гостро необхідні для роботи на морському транспорті, що динамічно розвивається і вимагає організаційних і структурних перетворень.

Професорсько-викладацький склад інституту успішно впроваджує в навчальний процес нові інноваційні технології в області вищої морської освіти. Особлива увага приділяється виконанню Міжнародних вимог з підготовки морських фахівців, розробці якісно нових концепцій навчання, впровадження кредитно-модульної системи, покращенню матеріально-технічної бази інституту.

Сьогодні Азовський морський інститут НУ "ОМА" є найбільшим центром підготовки штурманів, суднових механіків і менеджерів для морської галузі на південному сході України.

На випускників АМІ НУ "ОМА" існує великий попит. Їх запрошують для роботи на суднах вітчизняних та іноземних компаній, в морських підприємствах. Наш показник працевлаштування становить майже 100%.

Основна місія інституту – формування висококваліфікованого, підготовленого теоретично і практично фахівця, який може займати керівні посади на флоті, в берегових організаціях морського транспорту. Навчання спеціальним морським дисциплін здійснюється за допомогою тренажерів, з використанням сучасної електронної техніки та інформаційних технологій.

Інститут має сучасну матеріально-технічну базу, новітні морські тренажери, велику бібліотеку, учбове судно. Курсантам створені всі умови для занять фізичною культурою і спортом.

В інституті можна отримати робітничу професію «матрос» і «моторист», пройти курсову підготовку моряка відповідно до вимог Міжнародних Конвенцій.

Особливістю розвитку сучасної вищої освіти, що надається в стінах АМІ НУ "ОМА", є його інтеграція в європейські та світові стандарти, що забезпечить якісне поліпшення фундаментальної бази навчання і виховання майбутніх моряків.

Наш інститут – один з тих вищих навчальних закладів, які прагнуть створити такі умови, щоб кожна людина, яка бажає отримати високу фахову підготовку, змогла це зробити.

Вітаю вас на сайті Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" та запрошую до вступу в наш вуз!

 

З повагою

Олександр ЛИСИЙ

директор Азовського морського інституту НУ "ОМА", кандидат економічних наук, професор, член-кореспондент ТАУ, академік МКАУ