13.03.2021 р.- День відкритих дверей! Початок заходу о 10.00.

Неділя, березня 07, 2021

Коваленко Іван Васильович

kovalenko i v

Коваленко Іван Васильович, кандидат технічних наук, доцент

Коваленко І. В. у 2013 році захистив дисертацію та здобув науковий ступень кандидата технічних наук з напряму 05.03.06. «Зварювання та споріднені процеси і технології». Основними напрямами наукових досліджень є конструкційні матеріали, їх властивості які використовуються при виготовленні об’єктів та вузлів суднобудування, судноплавства, машинобудування. Виконує постійну наукову консультацію кафедри «Металургія і технологія зварювального виробництва» ДВНЗ «Приазовський Державний Технічний Університет». 39 наукових робіт, 6 методичних вказівок, 10 статей у спеціалізованих журналах ВАК, 4 міжнародні статті, 17 публікацій та статей у збірниках конференцій, має 2 патенти.
З 2019 року є керівником постійно діючого наукового гуртка «Стандартизація та оптимізація замірів та вимірів у судновій енергетиці». На протязі трудової діяльності підвищував свій кваліфікаційний рівень шляхом навчання у центрах акредитації та сертифікації, в міжнародних компаніях «TRANSAS UКRAINE», «UNIVERSAL TEST», «The Boston Consulting Group».
Науковий стаж 17 років. Педагогічний стаж 5 років.
Коло наукових інтересів: пошук шляхів підвищення терміну експлуатації суднового обладнання працюючого в умовах агресивних середовищ: підвищеної температури, вологості, агресивних середах. Випробування вузлів та об’єктів машинобудування на тривалість роботи при довгих циклічних навантаженнях.

Дисципліни, які викладаються:

1. Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація

2. Метрологія та теплотехнічні вимірювання

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

1. Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація

Форма навчання
Курс, спеціальність Посилання
ДЕННА 3-ЕСЕУ контр. питання
4-ЕСЕУ контр. питання
ЗАОЧНА ЕСЕУ-4; ЕСЕУ-2 (прискор.)
ЕСЕУ-5; ЕСЕУ-3 (прискор.)

2. Метрологія та теплотехнічні вимірювання