Неділя, квітня 18, 2021

landikov

Ландіков Юрій Васильович,

старший викладач

Ландіков Ю. В., робочий стаж за фахом в якості суднового механіка складає 37 років, з них в якості старшого механіка 17 років на сучасних суднах в компаніях «Österreichischer Shipping Lloyd», «Rederrei Heinz Corleis» (Германия). Механік 1-го розряду.
З 2017 року майстер виробничого навчання, з 2019 року старший викладач кафедри ЕСЕУ. За цей період опубліковано: 1 стаття, що внесена до переліку зарубіжних наукових фахових видань, 1 стаття у збірниках та доповідях конференцій та 4 методичних вказівки.
Володію англійською мовою цілком достатнім для читання лекцій за фахом судновий механік, згідно вимог ПДНВ (Model Course IMO 7.04, 7.02).
Область наукових інтересів – сучасні суднові силові установки, сучасні суднови холодильні установки, допоміжне суднове устаткування та його вплив на довкілля згідно нових вимог Міжнародної Конвенції MARPOL.

Дисципліни, які викладаються:

1. Суднова холодильна техніка