Четвер, лютого 25, 2021

Просянок Віталій Вікторович

prosyanok1

Просянок Віталій Вікторович, кандидат технічних наук, доцент

Просянок В. В., кандидат технічних наук, доцент, заступник директора з навчально-наукової роботи АМІ НУ «ОМА» отримав наступну вищу освіту:
1. В 1994 р. закінчив Приазовський державний технічний університет та здобув кваліфікацію «інженер-механік».
2. В 2002 р. закінчив Одеську державну морську академію та здобув кваліфікацію «інженер судномеханік».
3. В 2019 р. закінчив Національний університет «Одеська морська академія» та здобув кваліфікацію магістра з менеджменту організацій і адміністрування підприємств морського транспорту.
Працював на промислових підприємствах м. Маріуполь зокрема 8 років в Азовському судноремонтному заводі. З 2008 р. працює в Азовському морському інституті.
Автор понад 35 наукових праць та патентів. Має подяку МОН України та Ради ректорів Донецької області за високий особистий внесок у підготовку фахівців для вітчизняного морегосподарського комплексу. У 2019 р. пройшов міжнародне стажування «Maritime education and training in the Europe an higher education area». Член професійної спілки робітників морського транспорту України.
Коло наукових інтересів – підвищення екологічної безпеки судноплавства застосуванням комбінованих спеціалізованих енергетичних установок.

Дисципліни, які викладаються:

1. Метрологія та теплотехнічні вимірювання