13.03.2021 р.- День відкритих дверей! Початок заходу о 10.00.

Неділя, березня 07, 2021

Берестовой Іван Олегович

berestovoj iv

Берестовой Іван Олегович, кандидат технічних наук, доцент

Берестовой І. О. – доцент кафедри ЕСЕУ, кандидат технічних наук за спеціальністю 05.05.03 «Двигуни та енергетичні установки», магістр за спеціальністю «Промислова теплотехніка». Автор понад 40 наукових праць України та Європи (наукові статті у фахових виданнях, міжнародних виданнях, монографії, тези конференцій, зокрема Scopus). Протягом своєї практичної діяльності займав посади: інженера-проектувальника та начальника проектно-кошторисного відділу.

Науково-педагогічна практика включає: викладання дисциплін у ДВНЗ «ПДТУ»: Термодинаміка і теплотехніка, Теорія очищення газів і рідин, Теплоенергетика, Теплотехніка, Вторинні енергетичні ресурси та енерготехнологічне комбінування; роботу молодшим науковим співробітником у ДУ «Житомирська політехніка»; участь у раді молодих вчених «ПДТУ», викладання у Комп'ютерної Академії ШАГ та проведення майстер-класів з програмування роботів, діагностування та ремонту комп’ютерів; співвиконавець трьох науково-дослідних держбюджетних тем.

Пройшов підвищення кваліфікації за програмою «Викладач професійно-теоретичної підготовки» у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України; стажування за програмою «Управління складом вахти машинного відділення» на тренажері ERS TechSim 5000; міжнародне стажування в Литовській морської академії «Maritime education and training in novations in the European higher education area». За свою педагогічну та наукову діяльність нагороджено більш ніж десятьома грамотами та подяками вищих навчальних закладів України.

Стаж науково-педагогічної роботи понад 10 років.

Коло наукових інтересів: математичне моделювання, системний аналіз термодинамічних та теплових процесів у ДВЗ.

Дисципліни, які викладаються:

1. Теорія та засоби управління судновими енергетичними установками