Четвер, жовтня 28, 2021

Ігнатенко Анатолій Петрович

ignatenko1 Ігнатенко Анатолій Петрович, старший викладач
Ігнатенко А. П., лаборант кафедри «Експлуатація суднових енергетичних установок», судновий механік 1-го розряду.
Робочий стаж за фахом в якості суднового механіка складає 34 роки, з них в якості старшого механіка 15 років на Сучасних суднах в компанії «ТЕО Shipping Corporation» (Греція). Володіє англійською мовою в обсязі цілком достатнім для читання лекцій за фахом судновий механік, згідно вимог ПДНВ (Model Course IMO 7.02, 7.04).
У 2019 році був прийнятий на роботу в АМІ НУ «ОМА» на посаду лаборанта кафедри ЕСЕУ. У своїй роботі забезпечує належний стан та розвиток лабораторно-практичної бази, яка вікорістовується в навчальному процесі. Забезпечує та проводить заняття з курсантами и студентами що до технічного обслуговування та ремонту суднового енергетичного обладнання. За період роботи розробів та підготував до друку методичні вказівки, які використовують при проходженні курсантами технологічної практики. Автор двох статей, та учасник двох наукових конференцій.
Область наукових інтересів: сучасні суднові силові установки, сучасні суднові холодильні установки, допоміжне суднове устаткування і їх вплив на довкілля згідно вимог Міжнародної Конвенції MARPOL.

Дисципліни, які викладаються:

1. Технологічна (виробнича) практика