logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Четвер, жовтня 28, 2021
sitemap

Литвиненко Володимир Петрович

litvinenko2

Литвиненко Володимир Петрович,

завідувач кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Литвиненко В. П., науково-педагогічний стаж складає більш ніж 30 років. За цей період опубліковано понад 90 робіт, які складаються з результатів досліджень, статей у наукових журналах, винаходів, методичних вказівок та посібників. Автор учбового посібника, який затверджений МОН України. Автор монографії «Неравновесность термомеханических процессов в цикле судовых дизелей» (Теория и инженерные решения), яка посвячена дослідженню проблем удосконалення процесів, які протікають у суднових двигунах внутрішнього згоряння.
Член кореспондент Міжнародної кадрової академії з 2013 р.
У продовж своєї роботи постійно підвищував свою кваліфікацію завдяки своєчасному проходженню відповідного навчання у сертифікованих навчальних закладах.
На протязі науково-педагогічної діяльності був директором Транспортного коледжу Приазовського державного технічного університету, якій здійснював підготовку бакалаврів на напрямом 275. «Транспортні технології». Згідно з наказом МОНУ призначався головою експертної комісії з акредитації освітньої програми у морської галузі.
Область наукових інтересів – двигуни внутрішнього згоряння, термодинамічні процеси та проблеми їх удосконалення в сучасних умовах; екологічні проблеми, які пов’язані з впливом вихлопних газів двигунів на стан атмосфери.

 

Дисципліни, які викладаються:

1. Суднові двигуни внутрішнього згоряння (СДВЗ)

 

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

1. Суднові двигуни внутрішнього згоряння (СДВЗ)

Форма навчання
Курс, спеціальність Посилання
ДЕННА УСТСК-3 контр. питання
ЗАОЧНА УСТСК-4 контр. питання