13.03.2021 р.- День відкритих дверей! Початок заходу о 10.00.

Неділя, березня 07, 2021

Литвиненко Володимир Петрович

litvinenko vl p

Литвиненко Володимир Петрович, завідувач кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Литвиненко В. П. – науково-педагогічний стаж складає більш ніж 30 років. За цей період опубліковано понад 90 робіт, які складаються з результатів досліджень, статей у наукових журналах, винаходів, методичних вказівок та посібників. Автор учбового посібника, який затверджений МОН України. Автор монографії «Неравновесность термомеханических процессов в цикле судовых дизелей» (Теория и инженерные решения), яка посвячена дослідженню проблем удосконалення процесів, які протікають у суднових двигунах внутрішнього згоряння.
Член кореспондент Міжнародної кадрової академії з 2013 р.
У продовж своєї роботи постійно підвищував свою кваліфікацію завдяки своєчасному проходженню відповідного навчання у сертифікованих навчальних закладах.
На протязі науково-педагогічної діяльності був директором Транспортного коледжу Приазовського державного технічного університету, якій здійснював підготовку бакалаврів на напрямом 275. «Транспортні технології». Згідно з наказом МОНУ призначався головою експертної комісії з акредитації освітньої програми у морської галузі.
Область наукових інтересів – двигуни внутрішнього згоряння, термодинамічні процеси та проблеми їх удосконалення в сучасних умовах; екологічні проблеми, які пов’язані з впливом вихлопних газів двигунів на стан атмосфери.

Дисципліни, які викладаються:

1. Суднові двигуни внутрішнього згоряння (СДВЗ)

2. Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

1. Суднові двигуни внутрішнього згоряння (СДВЗ)

Форма навчання
Курс, спеціальність Посилання
ДЕННА ЕСЕУ-3 контр. питання
ЗАОЧНА ЕСЕУ-4 контр. питання

2. Суднові допоміжні установки і системи та їх експлуатація

Форма навчання
Курс, спеціальність Посилання
ДЕННА ЕСЕУ-3 контр. питання
ЗАОЧНА ЕСЕУ-4; ЕСЕУ-2 (прискор.)
контр. питання
ЕСЕУ-5; ЕСЕУ-3 (прискор) контр. питання