Неділя, квітня 18, 2021

Приседський Валерій Ігорович

prisedskiy1 Приседський Валерій Ігорович, старший викладач
Приседський В. І., завідувач лабораторією кафедри «Експлуатація суднових енергетичних установок». Після закінчення Жданівського металургійного інституту в 1976 р. працював в якості інженера технолога на підприємстві «Південмаш» м. Дніпропетровськ і начальником технологічного відділу Феодосійського суднобудівного об'єднання «Море».
У 1982 р. перейшов на роботу викладачем в середню загальноосвітню школу. У 1984 р. вступив у Бердянський педагогічний інститут, який закінчив в 1987 р. з присвоєнням кваліфікації викладача загально-технічних дисциплін. У 1997 р. був прийнятий на роботу в АМІ на посаду старшого лаборанта науково дослідного сектора. У 2017 р. переведений на посаду старшого лаборанта кафедри «Експлуатація суднових енергетичних установок», а з 2019 р. завідуючий лабораторією. Протягом всього часу роботи в інституті займається педагогічною роботою.
Область наукових інтересів: педагогіка, машинобудування.

Дисципліни, які викладаються:

Технологічна (виробнича) практика