Неділя, квітня 18, 2021

Майорова Ірина Миколаївна,

доктор економічних наук,

професор

Майорова І. М., професор кафедри ЕСЕУ, доктор економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», професор з технології міжнародних перевезень і логістики.
Автор понад 100 наукових праць: наукові статті у фахових виданнях, міжнародних виданнях, монографії, участь у міжнародних науково-практичних конференціях, зокрема Web of Science, Scopus. Співвиконавець п’яти науково-дослідницьких держбюджетних тем. Має стаж виробничої діяльності 20 років, науково-викладацької діяльності 18 років.
Пройшла підвищення кваліфікації у ЗНУ МОН України. За період науково-педагогічної діяльності нагороджена шістьма грамотами і подяками вищих навчальних закладів України.
Коло наукових інтересів: моделювання виробничих процесів, сіті логістика, смарт технології на транспорті, економіка промислових підприємств, інноваційні технології та їх впровадження, ланцюги постачання.

Дисципліни, які викладаються:

1. Безпечне управління СЕУ і менеджмент ресурсів машинного відділення