logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Вівторок, листопада 30, 2021
sitemap

Опитування кафедри ЕСЕУ

МОНІТОРІНГ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

 

ОПИТУВАННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЩОДО ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ "УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ І КОМПЛЕКСАМИ"

Шановні викладачі!

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні щодо впровадження освітньо-професійної програмиі. Ваша участь в опитуванні анонімна, відповіді будуть використані для поліпшення якості навчання.

Почати анкетування

 

ОПИТУВАННЯ КУРСАНТІВ / СТУДЕНТІВ ЩОДО ОЦІНКИ ЯКОСТІ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІН ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ "УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ І КОМПЛЕКСАМИ"

Шановні курсанти і студенти!

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні щодо оцінки якості викладання дисциплін. Ваша участь в опитуванні анонімна, відповіді будуть використані для поліпшення якості викладання.

Почати анкетування

 

ОПИТУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ ЩОДО ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ "УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ І КОМПЛЕКСАМИ"

Шановні роботодавці!

Запрошуємо вас відповісти на запитання анкети, метою якої є оцінка якості підготовки молодих фахівців – випускників інституту.

Анкетування анонімне.

Почати анкетування

 

ОПИТУВАННЯ ЩОДО КОРУПЦІЇ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ (ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА "УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ І КОМПЛЕКСАМИ")

Шановні курсанти і студенти!

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні з метою виявлення проблем в процесі освітнього навчання. Ваша участь в опитуванні анонімна.

Почати анкетування

 

ОПИТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ДЛЯ З’ЯСУВАННЯ ЗАДОВОЛЕНОСТІ ПРОЦЕСОМ НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ "УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ І КОМПЛЕКСАМИ"

Шановні випускники!

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні з метою з’ясування задоволеності організацією та процесом навчання. Ваша участь в опитуванні анонімна, ці дані будуть корисні для поліпшення підготовки випускників.

Почати анкетування

 

Дякуємо, нам важлива Ваша думка!