logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Вівторок, листопада 30, 2021
sitemap

Інженерія та технології

laptop1Кафедра "Інженерія та технології"

Кафедра заснована в 2018 р. на базі кафедри «Електрообладнання та інформаційні технології», забезпечує навчальний процес для курсантів і студентів спеціальностей «Навігація і управління суднами», «Управління судновими технічними системами і комплексами», «Менеджмент».

Якісна підготовка курсантів і студентів здійснюється відповідно до міжнародних і національних нормативів і вимог до їх знань, а також у відповідності до вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) 78/95.

В даний час на кафедрі працюють: доктор технічних наук, професор, три кандидата наук і п'ять старших викладачів. Кафедра має спеціалізовані аудиторії та лабораторії для проведення занять (лабораторних і практичних робіт). Викладачі кафедри ефективно працюють над розширенням і актуалізацією навчально-методичної бази, а основним напрямком методичної роботи кафедри є постійне вдосконалення форм і методів самостійної роботи курсантів і студентів.

Дисципліни, що викладаються на кафедрі ІТ відіграють значну роль в професійній підготовці судноводіїв, судномеханіків і менеджерів, які навчаються в інституті. Інтенсивний розвиток комп'ютерних універсальних систем, електрообладнання суден, необхідних в роботі судноводія, інформаційне моделювання електрообладнання судна і автоматизація процесів роботи судномеханіка, організація електронного документообігу менеджера, всі ці функції ґрунтуються на знаннях сучасних технологій і вимагають якісної підготовки фахівців морської галузі.

Для студентів і курсантів на кафедрі на постійній основі діє гурток поглиблення знать в галузі електротехніки, радіотехніки, інформаційних систем, опір матеріалів. Студенти та курсанти гуртка публікують свої наукові досягнення в фахових виданнях.

krivonosov1

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор

КРИВОНОСОВ ВАЛЕРІЙ ЄГОРОВИЧ

 

Професорсько-викладацький склад кафедри

П.І.Б. викладача Посада Посилання
Кривоносов В. Є.
доктор технічних наук, професор
навчальні матеріали
Бухлал А. А.
старший викладач
навчальні матеріали
Віннікова В. Г. кандидат технічних наук, доцент навчальні матеріали
Дем'янченко О. П. старший викладач навчальні матеріали
Кудінова К. В. кандидат технічних наук, доцент навчальні матеріали
Зиновченко О. М.
кандидат технічних наук, доцент навчальні матеріали
Савінков М. О.
кандидат фізико-математичних наук, доцент
навчальні матеріали
Сагіров І. В. старший викладач
навчальні матеріали
Хлопецька Л. Ф. старший викладач навчальні матеріали