logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Четвер, серпня 13, 2020
sitemap

Інженерія та технології

laptop1Кафедра "Інженерія та технології"

Кафедра заснована в 2018 р. на базі кафедри «Електрообладнання та інформаційні технології». Її керівник – професор, кандидат технічних наук Гаркуша Г.Г. Кафедра забезпечує навчальний процес для курсантів/студентів спеціальностей «Судноводіння», «Експлуатація суднових енергетичних установок», «Менеджмент організацій».

Якісна підготовка курсантів/студентів здійснюється відповідно до міжнародних і національних нормативів і вимог до їх знань, а також у відповідності до вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) 78/95.

В даний час на кафедрі працюють три кандидата наук і п'ять старших викладачів. Кафедра має спеціалізовані аудиторії та лабораторії для проведення занять (лабораторних і практичних робіт). Викладачі кафедри ефективно працюють над розширенням і актуалізацією навчально-методичної бази, а основним напрямком методичної роботи кафедри є постійне вдосконалення форм і методів самостійної роботи курсантів/студентів.

Дисципліни, що викладаються на кафедрі ІТ відіграють значну роль в професійній підготовці судноводіїв, судномеханіків і менеджерів, які навчаються в інституті. Інтенсивний розвиток комп'ютерних універсальних систем, електрообладнання суден, необхідних в роботі судноводія, інформаційне моделювання електрообладнання судна і автоматизація процесів роботи судномеханіка, організація електронного документообігу менеджера, всі ці функції ґрунтуються на знаннях сучасних технологій і вимагають якісної підготовки фахівців морської галузі.

 

Garkusha

Завідувач кафедри, кандидат технічних наук, професор

ГАРКУША ГАЛИНА ГЕННАДІЇВНА

 

Професорсько-викладацький склад кафедри

П.І.Б. викладача Посада Посилання
Гаркуша Г.Г. завідувач кафедри, кандидат технічних наук, професор навчальні матеріали
Віннікова В.Г. кандидат технічних наук, доцент навчальні матеріали
Дем'янченко О.П. старший викладач навчальні матеріали
Зиновченко О.М.
кандидат технічних наук, доцент навчальні матеріали
Кривоносов В.Є.
доктор технічних наук, професор
навчальні матеріали
Сагіров І.В. старший викладач
навчальні матеріали
Хлопецька Л.Ф. старший викладач навчальні матеріали