logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Середа, вересня 18, 2019
sitemap

Інженерія і технології

laptop1Кафедра "Інженерія і технології"

Кафедра заснована в 2018 р. на базі кафедри «Електрообладнання та інформаційні технології». Її керівник – професор, кандидат технічних наук Гаркуша Г.Г. Кафедра забезпечує навчальний процес для курсантів/студентів спеціальностей «Судноводіння», «Експлуатація суднових енергетичних установок», «Менеджмент організацій».

Якісна підготовка курсантів/студентів здійснюється відповідно до міжнародних і національних нормативів і вимог до їх знань, а також у відповідності до вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) 78/95.

В даний час на кафедрі працюють три кандидата наук і п'ять старших викладачів. Кафедра має спеціалізовані аудиторії та лабораторії для проведення занять (лабораторних і практичних робіт). Викладачі кафедри ефективно працюють над розширенням і актуалізацією навчально-методичної бази, а основним напрямком методичної роботи кафедри є постійне вдосконалення форм і методів самостійної роботи курсантів/студентів.

Дисципліни, що викладаються на кафедрі ІіТ відіграють значну роль в професійній підготовці судноводіїв, судномеханіків і менеджерів, які навчаються в інституті. Інтенсивний розвиток комп'ютерних універсальних систем, електрообладнання суден, необхідних в роботі судноводія, інформаційне моделювання електрообладнання судна і автоматизація процесів роботи судномеханіка, організація електронного документообігу менеджера, всі ці функції ґрунтуються на знаннях сучасних технологій і вимагають якісної підготовки фахівців морської галузі.

Garkusha

Завідувач кафедри, кандидат технічних наук, професор

ГАРКУША ГАЛИНА ГЕННАДІЇВНА

 

Професорсько-викладацький склад кафедри

П.І.Б. викладача Посада Посилання
Гаркуша Г.Г. завідувач кафедри, кандидат технічних наук, професор навчальні матеріали
Корніюк В.Я. старший викладач навчальні матеріали
Курналєєв В.П. старший викладач навчальні матеріали
Нестеров О.Ю.
кандидат технічних наук, доцент
навчальні матеріали
Сагіров І.В. старший викладач
навчальні матеріали
Скосирєв В.Г.
кандидат технічних наук, доцент навчальні матеріали
Хлопецька Л.Ф. старший викладач навчальні матеріали
Ходаріна К.В. кандидат технічних наук, доцент навчальні матеріали
Янчецький О.В. старший викладач
навчальні матеріали