Неділя, квітня 18, 2021

Hlopeckaya

Хлопецька Лариса Федорівна,

старший викладач

Хлопецька Л. Ф. у 1984 р. закінчила кораблебудівельний факультет Одеського інституту інженерів морського флоту, спеціалізація інженер-кораблебудівник. 1989 р. Донецький громадський інститут патентознавства, спеціалізація патентознавець ВТВР. 2016 р. аспірантура Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, спеціальність 05.22.20 «Промисловий транспорт».
Досвід роботи за спеціальністю: 1984-1986 р. – СРЗ «Красный моряк», інженер-технолог технічного відділу, 1986-1999 р. – Азовське морське пароплавство, інженер-конструктор проектно-конструкторського бюро. З 2007 р. по теперішній час АМИ НУ «ОМА».
Загальна кількість публікацій, наукових та навчально-методичних праць – 65, включно: 43 публікації, 13 наукових праць, 9 навчально-методичних праць.
Науковий напрямок: вплив експлуатаційних факторів на безпеку морехідності судна.

Дисципліни, які викладаються:

1. Устрій судна та морехідні якості

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

1. Устрій судна та морехідні якості

Форма навчання
Курс, спеціальність Посилання
ДЕННА 2-ЕСЕУ
контр. питання
ЗАОЧНА ЕСЕУ-3; ЕСЕУ-1 (прискор.)
контр. питання