Неділя, квітня 18, 2021

Загородня Юлія Володимирівна,

кандидат економічних наук,

Zagorodnia.uv@gmail.com

Загородня Ю. В., закінчила з відзнакою Одеську національну морську академію за спеціальністю «Менеджмент організації» та здобула кваліфікацію спеціаліст з менеджменту.
Лауреат конкурсу «Кращий молодий вчений» при Донецькій обласній адміністрації з проектом «Підвищення ефективності процесу планування та логістики на ДП «Маріупольський морський торгівельний порт».Керівник постійно діючого студентського гуртка «Морські перевезення».
Член ВГО «Українська асоціація логістів», сертифікат № 00146 від 25.10.2019 р. Член асоціації «Українська асоціація економістів-міжнародників», посвідчення №1276 від 04.11.2020 р. Член-кореспондент Академії економічних наук України за спеціальністю «Менеджмент».
Міжнародне стажування:
1. 7th International Scientific Training Seminars «FORMATION OF KNOWLEDGE ECONOMY AS THE BASIS FOR INFORMATION SOCIETY», December 15-18, 2018, Kyiv -Venice -Verona. 120 hour.
2. «ORGANIZATIONAL AND LEGAL PRINCIPLES OF TRANSPORTATION SYSTEM FUNCTIONING IN UKRAINE AND POLAND», from 21.09.20 to 30.10.20, Warshaw. 180 hour / 6 ECTS.
3. «MARITIME EDUCATION, TRAINING AND RESEARCH IN THE EUROPEAN HIGHER EDUCATION AREA», from 23.11.20 to 25.12.20, Varna, Bulgaria, 120 hour.
Член професійної спілки робітників морського транспорту України. Має досвід практичної роботи за спеціальністю більше десяти років. Підтвердження – робочий диплом згідно з міжнародною конвенцією ПДНВ Гл.II/2. ORCID: 0000-0003-0320-540X.

Дисципліни які викладаються:

1. Комерційна експлуатація судна