Четвер, жовтня 28, 2021

dacer1

Камишникова Евеліна Вікторівна,

доктор економічних наук, доцент

Камишникова Е. В., автор понад 100 науково-методичних праць, зокрема 4 монографії (1 – одноосібна), 7 статей у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus і Web of Science. У 2021 році пройшла міжнародне стажування «Modern trends in education in the modern information space and scientific activity. European experience and practice» в Інституті Освітнього та Професійного Розвитку (м. Будапешт) та тренінги у рамках проекту ЕРАЗМУС+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)», які організовано університетом Міколоса Ромеріса (Литва).
Коло наукових інтересів: корпоративна соціальна відповідальність, сталий розвиток підприємств, стратегічний менеджмент, економічна безпека підприємств.

Дисципліни, які викладаються:

1. Стратегічне управління

2. Економічна безпека підприємств морського транспорту

3. Бізнес-планування в судноплавстві

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

1. Стратегічне управління

ДЕННА 4-МО контр. питання

2. Економічна безпека підприємств морського транспорту

ДЕННА 2-МО контр. питання
ЗАОЧНА МО-2 контр. питання

3. Бізнес-планування в судноплавстві.

ДЕННА 1-МО контр. питання