Четвер, жовтня 28, 2021

potapova

Потапова Наталія Миколаівна,

кандидат економічних наук, доцент

Потапова Н. М. автор понад 100 наукових праць (наукові статті у фахових виданнях, міжнародних виданнях, колективна монографія, тези конференцій). Є співвиконавцем науково-дослідних робіт ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» «Розвиток промислових підприємств в умовах конкурентного середовища» (2016 р., номер державної реєстрації роботи: 0115U 004943); «Дослідження механізмів реалізації стратегій конкурентного розвитку підприємств у промислових регіонах України» (2016-2017 р., номер державної реєстрації роботи: 0116U008764), «Моделі та механізми стратегічного управління розвитком промислових підприємств України у конкурентному середовищі» (2017-2018 р., номер державної реєстрації роботи: 0117U007315); «Теоретико-методичні аспекти стратегічного управління розвитком промислових підприємств в умовах подолання наслідків економічної кризи» (2018-2019 р., номер державної реєстрації роботи: 0118U006927); «Дослідження перспектив інноваційного розвитку промислових підприємств України в умовах економічної турбулентності» (2019-2020 р., номер державної реєстрації роботи: 0119U103240).
У 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації в Інституті підвищення кваліфікації ДВНЗ «ПДТУ», яке відбувалося у формі стажування на підприємстві ПрАТ МК «Азовсталь» за спеціальністю «Економіка підприємства».
Сфера наукових інтересів: економіка підприємства, фінанси підприємства, фінансовий менеджмент, регіональна економіка, соціально-економічний розвиток територій.

Дисципліни які викладаються:

1. Економіка та фінанси підприємства