Четвер, жовтня 28, 2021

semenenko

Семененко Олег Володимирович,

старший викладач

Семененко О. В., закінчив военный инженерный Краснознаменный иснтитут им. Можайского, «Наземные и подземные сооружения», инженер-строитель. Отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації ІП 24815706/000903-19 Галузь знань: «Освіта/Педагогіка». Спеціальність: «Фізичне виховання» від 17.05.2019 р. Керівник стройової підготовки. Керівник спортивною делегацією (спартакіади, та обласні змагання за різними ігровими видами спорту). Член федерації Тхеквандо. Співвиконавець НДР за темою: «Актуальні проблеми морської освіти», Державний реєстраційний № 0116 U 003212, 2016 р. Член професійної спілки робітників морського транспорту України. Майстер спорту міжнародного класу з рукопашного бою, КМС Тхєквандо «ВТФ».

Викладає дисципліну "Фізичне виховання" для курсантів 1-го та 2-го курсів

спеціальностей "Судноводіння", "Менеджмент організацій" та

"Експлуатація суднових енергетичних установок".