Четвер, лютого 25, 2021

Тонких Людмила Семенівна

tonkih l

Тонких Людмила Семенівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент

Тонких Л. С., відмінник освіти України, закінчила Донецький державний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Прикладна математика» та здобула кваліфікацію математика, Б-I № 801582 від 29.06.1977 р. Отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації 12 СПВ 138915 від 11.05.2016 р. «Прикладна математика» в Інституті підвищення кваліфікації ДВНЗ ПДТУ», також отримала свідоцтво про стажування ІП 02070812/000010-20 за напрямом «Вища та прикладна математика» в тому ж інституті. Є співвиконавцем НДР за темою: «Актуальні проблеми морської освіти», Державний реєстраційний № 0116 U 003212.
Керівник постійно діючого студентського наукового гуртка «Додаткові глави вищої математики».
Автор понад 60 публікацій навчально-методичного та наукового характеру (наукові статті у вітчизняних фахових виданнях, міжнародних виданнях, зокрема Scopus, тези конференцій).
Член професійної спілки робітників морського транспорту України.
Коло наукових інтересів: «Теорія ймовірностей та математична статистика», використання математичних методів в менеджменті та економіці.

Дисципліни, які викладаються:

1. Вища математика

2. Вища та прикладна математика

3. Статистика

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

1. Вища математика

Курс, спеціальність Посилання
ЗАОЧНА УСТСК-1; УСТСК-1 (прискор.)
контр. питання
НіУМС-1