logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Субота, січня 16, 2021
sitemap

Освітня система

 

nautical mile icon 49 256x256-32 Освітня система – це програмний продукт, який дозволяє викладачам публікувати навчальні матеріали в мережі Інтернет, редагувати їх не звертаючись за допомогою до адміністратора, а студентам використовувати опубліковані викладачами навчальні матеріали для самостійної підготовки до занять, модульних контролів і заліково-екзаменаційних сесій.

 

Посилання на "Освітню систему"

 

Якщо при реєстрації виникнуть проблеми звертайтеся на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (вказати прізвище, ім'я, по батькові українською мовою) або за телефоном: 067 62 333 43

 

Додатковий відеоконференцзв'язок з обміном повідомленнями і передачею контенту в режимі реального часу для дистанційного навчання на період карантину

Посилання на систему logo zoom

Інструкція з використання програми Zoom

 

Реєстрація в освітній системі АМІ

Викладач, що реєструється як активний користувач, може:

  • розміщувати в системі навчальні матеріали, не звертаючись за допомогою до адміністратора;
  • оновлювати публікації, стежити за їх актуальністю та видаляти матеріали, що втратили актуальність;
  • самостійно визначати доступність опублікованих матеріалів для інших користувачів.

 

Курсант/студент при вході в "Освітню систему", для отримання повного доступу до інформаційної бази навчальних матеріалів повинен пройти реєстрацію. Секретним кодом для активації є номер залікової книжки студента/курсанта.

Без проходження реєстрації доступ до матеріалів буде обмежений.

При вході в систему для знаходження потрібного матеріалу студент вибирає форму навчання (денна/заочна), свої спеціальність і курс, П.І.Б. викладача та назву дисципліни.

У разі потреби звертайтеся на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або за тел.: (0629) 37-00-62; 067-62-333-43 з 09.00 до 16.00

вихідний: субота, неділя