logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Вівторок, листопада 30, 2021
sitemap

Комп'ютерні та мультимедійні класи

КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛАС № 2

Укомплектованість класу:

– ПК для здобувачів освіти - 18
– ПК викладача - 1
– Web-камера - 1
– Інтерактивна дошка - 1
– Проектор - 1
– Фліп-чарт - 1
– Роутер для розподілу Wi-Fi мережі

Комп'ютерний клас обладнаний сучасними персональними комп'ютерами 2020 року випуску з ліцензійною операційною системою Microsoft Windows. На кожному навчальному місці є радіоадаптер, що підключається до роутера.

Дисципліни, які викладаються: інформаційні системи і технології, інформаційні технології, радіотехніка та електроніка, електроніка та електронні засоби управління, нарисна геометрія та інженерна графіка.

trenager pk 40

trenager pk 41 trenager pk 42

trenager pk 43

 

КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛАС № 3

Укомплектованість класу:

– ПК для здобувачів освіти - 10
– ПК викладача - 1
– Фліп-чарт - 1

Комп'ютерний клас обладнаний персональними комп'ютерами 2017 року випуску з ліцензійною операційною системою Microsoft Windows.

Дисципліни, які викладаються: інформаційні системи і технології, інформаційні технології, радіотехніка та електроніка, електроніка та електронні засоби управління, нарисна геометрія та інженерна графіка.

trenager pk 44

trenager pk 46 trenager pk 47

trenager pk 45

 

ІНТЕРНЕТ-КЛАС ІНСТИТУТУ

Інтернет-клас – це спеціальне приміщення, обладнане під індивідуальні заняття здобувачів освіти. У вільний від навчання час здобувач освіти інституту може вільно користуватися Інтернетом, онлайн-базою навчально-методичних матеріалів інституту, працювати з текстовими документами, організувати підготовку до участі в Інтернет-олімпіадах та конференціях, роздруковувати необхідні навчальні матеріали.
Інтернет-клас складається із 9 сучасних персональних комп'ютерів 2017 року випуску з ліцензійною операційною системою Microsoft Windows 10 Pro RU.

trenager pk 60

trenager pk 64 trenager pk 62
trenager pk 63 trenager pk 61

 

МУЛЬТИМЕДІЙНА АУДИТОРІЯ № 22

Укомплектованість аудиторії: персональний комп'ютер, видеопрезентер AVer Media, проектор, Web-камера, акустична система.

Дисципліни, які викладаються: технологія перевезення вантажів, системи технологій та морські транспортні засоби, управління функціональною діяльністю стивідорних компаній, транспортний менеджмент, економіка морського та річкового транспорту, антикризове управління підприємств, адміністративний менеджмент, управління конкурентоспроможністю в галузі морського та річкового транспорту, організація колективної діяльності та лідерство, публічне адміністрування, прийняття управлінських рішень, комерційна експлуатація водного транспорту, управління сервісними послугами.

trenager pk 49 trenager pk 48

trenager pk 50

 

МУЛЬТИМЕДІЙНА АУДИТОРІЯ № 28

Укомплектованість аудиторії: комп'ютер, проектор, проекційний екран, акустична система.

Дисципліни, які викладаються: економічна теорія, менеджмент морських ресурсів, організація колективної діяльності та лідерство, управління в галузі морського транспорту, менеджмент і адміністрування, управління економічною діяльністю судноплавних компаній, сучасна економіка, управління підприємствами водного транспорту.

trenager pk 51 trenager pk 52

 

МУЛЬТИМЕДІЙНА АУДИТОРІЯ № 53

Укомплектованість аудиторії: комп'ютер, проектор, проекційний екран.

Дисципліни, які викладаються: історія та культура України, філософія, психологія, суспільство і держава, демократія: від теорії до практики, вища математика, фізика, теоретична механіка, українська мова за професійним спрямуванням, ділова українська мова.

trenager pk 53