П'ятниця, вересня 22, 2017

Форма навчання
Курс, спеціальність Посилання
ЗАОЧНА МО-5 контр. питання

Лисий О.П., кандидат економічних наук, професор, член-кореспондент Транспортної академії України, академік Кадрової академії України, відмінник освіти і науки України. За поданням Ради ректорів ВНЗ Донецької області обраний членом Клубу ректорів Європи. Нагороджений трьома Почесними грамотами Донецької обласної адміністрації; внесений до збірника інтелектуальної еліти Донбасу «Ученые Донбасса»; нагороджений Дипломом Комітету Верховної ради з питань морського транспорту України за активну участь у програмі розвитку морського та річкового флоту України; нагороджений Грамотою Транспортної академії України за вагомий особистий внесок у становлення і розвиток Транспортної академії України; нагороджений Почесною грамотою Маріупольської міської ради за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для морської галузі 2013 р.; нагороджений Почесним знаком Компанії "Портінвест" як переможець в номінації "За інтелектуальний внесок у розвиток галузі "; є більше 15 грамот та подяк АМІ НУ "ОМА" за активну молодіжну роботу, участь у громадських та спортивних заходах міста Маріуполя.

Автор більше 50 наукових праць з питань економіки та управління морським транспортом, підготовки та дипломування моряків, з яких 4 монографії, 12 навчальних посібників, 32 публікації в наукових виданнях, доповідей на 16 міжнародних наукових конференціях, був учасником міжнародного наукового проекту «Темпус», внесений до переліку науковців, які складають еліту Донбасу.

Коло наукових інтересів - Регіональний менеджмент на підприємствах морської галузі, організаційно-економічні механізми регулювання управлінською діяльністю.