Вівторок, листопада 21, 2017

«СУЧАСНІ МЕТОДИ І МОДЕЛІ РОЗВИТКУ

МОРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

ТА БЕЗПЕКА СУДНОПЛАВСТВА»

26 травня 2017 року у АМІ НУ "ОМА" відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні методи и моделі розвитку морського транспорту та безпека судноплавства».

З вітальним зверненням виступив заступник директора з навчально-наукової роботи, к.т.н., доцент Просянок В.В., який зазначив актуальність проблем морської галузі та необхідність пошуку шляхів їх вирішення у рамках напрямків наукової діяльності АМІ НУ "ОМА".

На пленарному засіданні виступили: доктор техн. наук, професор Берестовий А.М., к.т.н., доцент Литвиненко В.П., к.е.н., доцент Потапова Н.М. та інші автори публікацій.

26 05 2017 konferenciya2 26 05 2017 konferenciya3
26 05 2017 konferenciya4 26 05 2017 konferenciya5

Робота конференції проходила по секціях:

Секція 1. «Питання економіки, менеджменту та застосування інноваційних технологій на морському транспорті»

Секція 2. «Питання навігації, гідрографії, управління судном та безпеки судноплавства, перевезення вантажів»

Секція 3. «Питання експлуатації енергетичних установок на транспорті»

Секція 4. «Проблеми енергозбереження»

Секція 5. «Питання підготовки спеціалістів для транспортної галузі»

Підсумком конференції стала збірка статей, виданих в АМІ НУ "ОМА".

26 05 2017 konferenciya1