Субота, січня 20, 2018

VIІ Всеукраїнська студентська наукова конференція

«Сучасні проблеми морського транспорту та безпека мореплавства»

23 листопада 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулася VIІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Сучасні проблеми морського транспорту та безпека мореплавства».

23 11 2017 konf herson1 23 11 2017 konf herson2

У конференції взяли участь курсанти Азовського морського інституту Національного університету «Одеська морська академія» спеціальності «Судноводіння» Ємельянов Сергій, Лавріновскій Ярослав і Чекараміт Сергій.

Мета конференції: створення сприятливих умов для розвитку і реалізації творчих здібностей курсантів і студентів, залучення їх до активної науково-дослідницької діяльності в процесі навчання у вищому навчальному закладі, участь у вирішенні актуальних науково-педагогічних і науково-технічних проблем.

23 11 2017 konf herson4 23 11 2017 konf herson3

Курсанти інституту виступили зі своїми доповідями перед членами спеціалізованої комісії, які високо оцінили рівень їх підготовки, актуальність представлених тем і можливість реалізації у безпечному мореплавстві.