Неділя, вересня 23, 2018

«МОРСЬКА СПРАВА – 2018»

Дивовижне своєю історією і красою грецьке місце Афіни відвідали тридцять переможців проекту «Морська справа – 2018». Четверо курсантів Азовського морського інституту Національного університету «Одеська морська академія» увійшли до числа переможців та отримали можливість відвідати одну з найпрестижніших виставок морської справи. Цього року «Posidonia» відзначає 50 річний ювілей. На виставці, що відбулась з 4 по 8 червня, були представлені 2 000 експонентів, з якими ознайомились майже 22 000 відвідувачів.

Під час перебування на виставці разом з президентом фонду Борисом Колесниковим курсанти спілкувались з представниками відомих брендів: Samsung, Imabari, Daewoo, Hyundai, Hanjin, Mitsui, Fincantieri, Tsuneishi, CSSC, Changjiang, Yangzijiang, Fujian, Chalkis Shipyards, Besiktas Shipyard, Japan Ship Machinery and Equipment Association, Bernhard Schulte Shipmanagement.

Також для курсантів була організована цікава та пізнавальна екскурсія по основним пам’яткам давніх Афін – Акрополь, театр Діоніса, одеон Герода Аттіка, храм Гефеста, вежа Вітрів, храм Зевса Олімпійського, порт Пірей тощо.

06 2018 morsprava

06 2018 morsprava2 06 2018 morsprava1