Неділя, вересня 24, 2017

Істория АМІ НУ "ОМА"

histori

27.08.1962 р. Наказом Міністерства морського флоту СРСР у місті Жданові був організований Жданівський заочно-вечірній факультет Одеського інституту інженерів морського флоту (ОІІМФ).

24.06.1988 р. Наказом Міністерства морського флоту СРСР Жданівський заочно-вечірній факультет Одеського інституту інженерів морського флоту був перепідпорядкований і перейменований в Жданівський загальнотехнічний заочний факультет Новоросійського вищого інженерного морського училища. У зв'язку з перейменуванням м. Жданова у Маріуполь, було змінено назву на Маріупольський загальнотехнічний заочний факультет Новоросійського вищого інженерного морського училища.

11.05.1992 р. Наказом Міністерства освіти України Маріупольський загальнотехнічний заочний факультет Новоросійського вищого інженерного морського училища був переданий Одеському інституту інженерів морського флоту й перейменований в Маріупольський загальнотехнічний заочний факультет Одеського інституту інженерів морського флоту.

У 1994 р. Одеський інститут інженерів морського флоту перейменовано в Одеський державний морський університет, відповідно перейменований і Маріупольський загальнотехнічний заочний факультет Одеського інституту інженерів морського флоту в Маріупольський факультет Одеського державного морського університету.

28.06.1996 р. Наказом Міністерства освіти України, Маріупольський факультет Одеського державного морського університету передано Одеської державної морської академії і перейменований в Маріупольський факультет Одеської державної морської академії.

10.07.2001 р. Наказом Міністерства освіти і науки Україні проведена реорганізація Маріупольського факультету Одеської державної морської академії в Азовський морський інститут Одеської державної морської академії.

21.09.2002 р. Указом Президента України головному підприємству – Одеської державної морської академії було надано статус Національної.

28.12.2015 р. Наказом Міністерства освіти і науки Україні Азовський морський інститут Одеської національної морської академії змінив назву на Азовський морський інститут Національного університету "Одеська морська академія".

В даний час повне найменування організації – Азовський морський інститут Національного університету "Одеська морська академія", який є правонаступником всіх перерахованих вище організацій.

Весь зазначений період основним видом діяльності була підготовка кадрів з вищою освітою і зберігався III-IV рівень акредитації.histori4