logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Вівторок, серпня 21, 2018
sitemap

Морські перевезення

ship

Кафедра "Морські перевезення"

Послуги з перевезення вантажів є основним завданням морського транспорту. Доставка вантажів морським транспортом характерна своєю універсальністю, надійністю і невисокою ціною. Такий спосіб перевезення вибирається для зниження собівартості транспортування вантажу і особливо ефективний при перевезенні великих обсягів.

Основні переваги морського транспорту: практично необмежена провізна здатність; низька собівартість перевезення; можливість організації та виконання масових міжконтинентальних і міжнародних перевезень; низькі капіталовкладення на розвиток морської транспортної інфраструктури; пропрацьованість міжнародного морського законодавства, що регулює морські перевезення; низькі ризики втрати, пошкодження, розкрадання вантажів; мінімум ризиків несвоєчасної відправки, а так саме, висока регулярність відплиття суден (для лінійного судноплавства) в навігаційний період.

Кафедра "Морські перевезення" (МП) була заснована в 2016 році. Підготовка судноводіїв проводиться відповідно до стандартів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за напрямом 27 «Транспорт» спеціальності 271 «Річковий і морський транспорт» та спеціалізації «Судноводіння».

Навчання здійснюється на держбюджетної і контрактній основах, за денною та заочною формами, а також за прискореною формою навчання (для осіб, які мають середню спеціальну освіту).

berestovoi

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор

БЕРЕСТОВОЙ АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ

 

Професорсько-викладацький склад кафедри

П.І.Б. викладача
Посада Посилання
Берестовой А.М. завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор
навчальні матеріали
Корніюк В.Я. старший викладач навчальні матеріали
Крючкова О.М.
кандидат хімічних наук, доцент
навчальні матеріали
Панаркіна Л.Й. старший викладач
навчальні матеріали
Хлопецька Л.Ф. старший викладач
навчальні матеріали
Ходаріна К.В. кандидат технічних наук, доцент
навчальні матеріали
 
УВАГА! Змінено критерії оцінок знань. Переглянути КРИТЕРІЇ