Вівторок, листопада 21, 2017

Правила активації для викладача

"Освітня система" – це програмний продукт, який дозволяє викладачам публікувати та редагувати навчальні матеріали, які рекомендовані студентам і курсантам інституту для навчання, в мережі Інтернет, не звертаючись за допомогою к адміністратору.

Викладач, який отримав від адміністратора секретний код та пройшов реєстрацію, отримує статус активного користувача та доступ до:

• розміщенню навчальних матеріалів в «Освітньої системі»
  • своєчасному оновленню публікацій, з метою їх актуальності
  • редагуванню та видаленню матеріалів, які втратили актуальність
  • самостійному вибору доступу інших користувачів до опублікованих матеріалів

Викладач, який пройшов реєстрацію в «Освітній системі» як неактивний, може самостійно перейти в категорію активних. Для цього треба отримати секретний код від адміністратора.

ПРАВИЛА АКТИВАЦІЇ

1. На головній сторінці сайту АМІ НУ "ОМА" натиснути вкладку "Дистанційне навчання" та перейти за посиланням "Освітня система" або у мережі Інтернет ввести пряму адресу http://obrsist.ami.edu.ua, після чого на моніторі відобразиться головна сторінка системи.

2. Відкрити вікно авторизації користувача, натиснувши по надпису «Вхід».

3. Відкрити вікно «Швидка реєстрація».

4. У відповідні поля ввести адресу електронної пошти і секретний код, отриманий від адміністратора. Підтвердити введення. Після цього з'явиться повідомлення про успішну реєстрацію в «Освітній системі» і на вказану вами адресу електронної пошти буде надіслано лист з паролем для входу.

Таким чином, неактивний користувач перейшов в категорію активних і всі наступні входи в систему буде здійснювати за допомогою особистої адреси електронної пошти та отриманого пароля.

Змінити пароль на зручніший можливо в «Особистому кабінеті» користувача. Для цього необхідно:

1. Увійти в «Освітню систему», використовуючи отримані від адміністратора адресу електронної пошти та пароль.

2. Увійти в «Особистий кабінет», змінити пароль на зручніший, заповнити відповідні поля, підтвердити зміни («Зберегти новий пароль»).

Робота з навчальними матеріалами

Для того, щоб додати навчальний матеріал викладачу необхідно виконати вхід в «Освітню систему», далі в «Особистий кабінет» та почати роботу в закладці «Навчальні матеріали».

Натискання по надпису «Додати матеріал» відкриває вікно додавання матеріалів. У відповідні поля вноситься інформація про матеріали, які належать публікації, потім дії вводу підтверджуються натисканням по надпису «Додати матеріал».
Матеріал з датою публікації з'явиться в таблиці.

Умовні позначення:

Obrsist-1 доступно користувачам та гостям системи