Середа, вересня 20, 2017

Правила активації для студента/курсанта

"Освітня система" – це програмний продукт, який дозволяє студентам і курсантам інституту використовувати опубліковані викладачем навчальні матеріали для підготовки к заняттям, виконанню модульних контрольних робіт, практичних і лабораторних завдань, тощо.

У студентів і курсантів інституту є два варіанта користування Освітньою системою.

Перший: обмежений доступ до навчальних матеріалів (для користувачів без реєстрації)

Другий: вільний доступ до навчальних матеріалів (для користувачів, що зареєструвалися)

Обмежений доступ означає, що курсанти і студенти інституту, при вході в освітню систему без реєстрації, можуть скористатися тільки тими навчальними матеріалами, доступ до яких дозволив викладач Obrsist-1

Якщо викладач опубліковал навчальні матеріали та обмежив доступ Obrsist-2, то скористатися ними буде можливо тільки після реєстрації, отримавши вільний доступ.

ПРАВИЛА АКТИВАЦІЇ

1. На головній сторінці сайту АМІ НУ "ОМА" натиснути вкладку "Дистанційне навчання" та перейти за посиланням "Освітня система" або у мережі Інтернет ввести пряму адресу http://obrsist.ami.edu.ua, після чого на моніторі відобразиться головна сторінка системи.

2. Відкрити вікно авторизації користувача, натиснувши по надпису «Вхід».

3. Відкрити вікно «Швидка реєстрація», заповнити усі необхідні поля.

4. Після того, як данні будуть введені натиснути надпис «Зареєструватися».

5. На вказану вами адресу електронної пошти буде надіслано лист з паролем для входу у систему.

Таким чином, неактивний користувач перейшов в категорію активних і всі наступні входи в систему буде здійснювати за допомогою особистої адреси електронної пошти та отриманого пароля.

6. Змінити пароль на зручніший можливо в «Особистому кабінеті» користувача. Для цього необхідно:

6.1. Увійти в «Освітню систему», використовуючи отримані від адміністратора адресу електронної пошти та пароль.

6.2. Увійти в «Особистий кабінет», змінити пароль на зручніший, заповнити відповідні поля, підтвердити зміни («Зберегти новий пароль»).

РОБОТА З НАВЧАЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

Для роботи з навчальними матеріалами викладачів інституту, студентам і курсантам необхідно обрати:

• форму навчання (денна/заочна/заочна прискорена)
  • спеціальність (СВ/ЕСЕУ/Менеджмент)
  • курс
  • викладача, навчальні матеріали якого необхідні для вивчення

УВАГА!

В "Освітню систему" викладачі самостійно вносять навчальні матеріали, які необхідні студентам і курсантам інституту для підготовки к заняттям, модульним контролям, виконання рефератів, контрольних і курсових робіт. При цьому викладач особисто рекомендує студенту або курсанту, якою літературою в "Освітній системі" потрібно скористатися для підготовки к той або іншій дисципліні.

Завдання на виконання навчальних робіт, після затвердження адміністрацією інституту, знаходяться на сайті АМІ НУ "ОМА", меню «Студенту», вкладка «Кафедри», професорсько-викладацький склад кафедри, П.І.Б. викладача, посилання «навчальні матеріали».

Умовні позначення:

Obrsist-1 доступно всім користувачам і гостям системи