Вівторок, листопада 21, 2017

Програми вступних екзаменів-2017

service

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ

1. ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ІСПИТУ за спеціальністю «МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ» для вступу на навчання до АМІ НУ "ОМА" та здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня СПЕЦІАЛІСТ (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр).

Менеджмент

2. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «СУДНОВОДІННЯ» для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" та здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВР (для абітурієнтів, яким присвоєна кваліфікація молодшого спеціаліста - судноводія).

Завантажити програму вступного іспиту

3. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «ЕКСПЛУАТАЦІЯ СУДНОВИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ УСТАНОВОК» для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" та здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВР (для абітурієнтів, яким присвоєна кваліфікація молодшого спеціаліста - судномеханіка).

Завантажити програму вступного іспиту

4. ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ для вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВРА (на основі повної загальної середньої освіти)

4.1. Математика

4.2. Українська