П'ятниця, лютого 23, 2018

Правила прийому - Заочна форма навчання

«ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ»

оголошує прийом на 2018-2019 навчальний рік

для отримання освітнього ступеня «Бакалавр» (заочна форма навчання)

за спеціальностями:

271 "Річковий та морський транспорт", спеціалізації:

«Судноводіння»
«Експлуатація суднових енергетичних установок»

073 "Менеджмент", спеціалізація:

«Менеджмент організацій і адміністрування» (за видими економічної діяльності)

До заяви про прийом до АМІ НУ «ОМА» вступники додають:

• документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень в оригіналі або його завірену копію (копія завіряється за оригіналом інститутом або нотаріально) і додаток до нього;
  • сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірену копію), виданий у 2016, 2017 р.р. (крім сертифікату з англійської мови), 2018 р., з математики, української мови та літератури і третього предмету (фізики або англійської мови – для спеціальності «Річковий та морський транспорт», географії або англійської мови – для спеціальності «Менеджмент»);
  • медичну довідку за формою 086-о (оригінал або копію, завірену медичною установою). Вступники, що працюють на морських та річкових суднах, при вступі мають право замість медичної довідки за формою 086-о надати оригінали чинних морських медичних документів та наркологічних тестів;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см;
  • дві копії паспорта (перша, друга сторінки та сторінка з дійсною реєстрацією) або свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта;
  • дві копії довідки з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • копія військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • копії документів, що підтверджують спеціальне право вступника на участь у конкурсі (за наявності).

Спеціальні умови участі у конкурсному відборі на здобуття вищої освіти визначено Розділом VІІІ Правил прийому до НУ «ОМА».

Конкурсний бал особи, яка вступає на основі повної загальної середньої освіти, обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів (вступних випробувань), середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту та додаткових балів (призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, призерам ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України; слухачам підготовчих курсів АМІ НУ «ОМА»), помножених на вагові коефіцієнти.

Прийом заяв і документів, вступні випробування, що проводить АМІ НУ «ОМА», конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти проводиться в такі терміни:

Етапи вступної компанії Терміни
Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів (http://ez.osvitavsim.org.ua)

з 02 липня до 18 год.

25 липня 2018 р.

Прийом заяв (в електронному вигляді) та документів для осіб , які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО

з 12 липня до 18 год.

26 липня 2018 р.

Прийом заяв та документів від осіб, які мають право на вступ на основі співбесіди або вступних іспитів, що проводить АМІ НУ «ОМА»

з 12 липня до 18 год.

20 липня 2018 р.

Проведення АМІ НУ «ОМА» співбесіди (для осіб, які мають право на вступ на основі співбесіди) 21–23 липня 2018 р.
Проведення АМІ НУ «ОМА» вступних іспитів (для осіб, які мають право на вступ на основі вступних іспитів) 21– 26 липня 2018 р.
Оприлюднення рейтингового списку вступників рекомендованих до зарахування 20 серпня 2018 р.
Виконання вимог до зарахування (подача оригіналів документів)

з 21 серпня по

14 вересня 2018 р.

Зарахування вступників