logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Четвер, жовтня 22, 2020
sitemap

Абітурієнту

 

Шановні юнаки та дівчата!nautical mile icon 32 256x256-32

Сьогодні перед вами стоїть питання вибору майбутньої професії. Ви бажаєте зв'язати своє життя з морем? Тоді вітаємо вас з вибором гідного і цікавого життєвого шляху!

Азовський морський інститут Національного університету "Одеська морська академія" є провідним центром вищої морської освіти на південному сході Україні.

Україна – морська держава, омивається двома морями, має власний флот, потужні морські торговельні порти, суднобудівні і судноремонтні заводи, розвинену транспортну інфраструктуру. Морська професія, яку ви придбаєте вибравши наш вуз, дасть вам можливість знайти гідне місце серед працівників морських підприємств, організацій, установ морської галузі, працювати в провідних вітчизняних та іноземних компаніях.

Незважаючи на те, що морська професія складна морально і важка фізично – вона цікава і романтична. Це професія справжніх чоловіків! Ви пізнаєте смуток розставань і радість зустрічей. Йдучи в море, ви будете нудьгувати по берегу, рідним і коханим людям, а на березі вас буде тягнути в море - до простору, від якого захоплює дух, до величної глибині, до сонця, яке ось-ось опиниться в долоні. Моряк - це стан душі!

Наш вуз довгі роки забезпечує фахівцями світового рівня не лише судна транспортної галузі, а й підприємства, що працюють з флотом і для флоту. Випускники нашого вузу успішно працюють в Україні, країнах СНД і більш ніж в 20-ти зарубіжних країнах світу.

Враховуючи, що інститут готує кадри для роботи на судах закордонного плавання, велика увага приділяється вивченню англійської мови, навчання якої проводиться з першого по п'ятий курси. Це означає, що ви будете затребувані на ринку праці як всередині країни, так і за кордоном.

Вже після другого курсу навчання у курсантів АМІ НУ "ОМА" спеціальностей «Судноводіння» та «Експлуатація суднових енергетичних установок» починається морська практика і з'являється можливість побачити нові країни і континенти, працювати на суднах кращих компаній, а по закінченню інституту отримати престижну роботу і гідну заробітну плату.

Навчання в АМІ НУ "ОМА" з кожним роком стає все більш цікавим, спостерігається зростання перспектив і можливостей застосування випускниками своїх знань на практиці.

У нашому інституті працюють фахівці високої кваліфікації, є сучасні навчальні тренажери і великий комп'ютерний парк.

Вибір у ваших руках, а ми завжди будемо раді бачити вас в стінах нашого інституту!

Директорат