Вівторок, серпня 20, 2019

Програми вступних екзаменів-2019

service

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ

1. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «МЕНЕДЖМЕНТ» для вступу на навчання до АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня МАГІСТР (на базі освітнього ступеня БАКАЛАВР).

Завантажити програму фахового вступного випробування

Завантажити програму додаткового фахового вступного випробування

Завантажити програму вступного випробування з англійської мови

2. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «Річковий та морський транспорт» (освітня програма «СУДНОВОДІННЯ») для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста).

Завантажити програму вступного випробування

3. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «Річковий та морський транспорт» (освітня програма «ЕКСПЛУАТАЦІЯ СУДНОВИХ ЕНЕРГЕТИЧЕИХ УСТАНОВОК») для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста).

Завантажити програму вступного випробування

4. ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальностями «МЕНЕДЖМЕНТ» (освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування») , «РІЧКОВИЙ ТА МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ» (освітні програми «Судноводіння», «Експлуатація суднових енергетичних установок»):

4.1. Математика

4.2. Українська