logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Неділя, квітня 18, 2021
sitemap

Програми вступних екзаменів-2021

 service

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ

 

 

1. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «Річковий та морський транспорт» (спеціалізація 271.01 Навігація і управління морськими суднами) для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста).

Завантажити програму вступного випробування

 

2. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «Річковий та морський транспорт» (спеціалізація 271.02 Управління судновими технічними системами і комплексами) для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста).

Завантажити програму вступного випробування

 

3. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «Менеджмент» для вступу на навчання до АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня МАГІСТР (на базі освітнього ступеня БАКАЛАВР).

Завантажити програму фахового вступного випробування

Завантажити програму вступного випробування з англійської мови

Згідно з законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», який набрав чинності 16.01.2020 р., додаткове фахове вступне випробування при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 «Менеджмент» на основі ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутих за іншою спеціальністю, СКАСОВАНО.

 

4. ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальностями 073 «МЕНЕДЖМЕНТ», 271 «РІЧКОВИЙ ТА МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ»:

4.1. Математика

4.2. Українська

4.3. Англійська

4.4. Фізика

4.5. Географія

 

5. ПРОГРАМИ СПІВБЕСІД для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР на основі ОС бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (друга вища освіта)

5.1. Математика

5.2. Українська

5.3. Англійська

Критерії оцінювання співбесіди