logo ami nu16

 

АЗОВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

"Одеська морська академія"

logo nu oma

Вівторок, лютого 19, 2019
sitemap

Програми вступних екзаменів-2018

 service

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ

 

 

1. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «МЕНЕДЖМЕНТ» для вступу на навчання до АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня МАГІСТР (на базі освітнього ступеня БАКАЛАВР).

Менеджмент (програма співбеседи)

Менеджмент (фаховий іспит)

Англійська мова

 

2. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «Річковий та морський транспорт» (освітня програма «СУДНОВОДІННЯ») для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста).

Завантажити програму вступного іспиту

 

3. ПРОГРАМА ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ за спеціальністю «Річковий та морський транспорт» (освітня програма «ЕКСПЛУАТАЦІЯ СУДНОВИХ ЕНЕРГЕТИЧЕИХ УСТАНОВОК») для вступу на прискорене навчання в АМІ НУ "ОМА" для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста).

Завантажити програму вступного іспиту

 

4. ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальностями «МЕНЕДЖМЕНТ» (освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування») , «РІЧКОВИЙ ТА МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ» (освітні програми «Судноводіння», «Експлуатація суднових енергетичних установок»):

4.1. Математика

4.2. Українська

4.3. Англійська

4.4. Фізика

4.5. Географія