Четвер, листопада 15, 2018

Правила прийому - Магістр

"ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ"

оголошує прийом на 2018-2019 навчальний рік

для отримання освітнього ступеня «Магістр»

(денна та заочна форми навчання) за спеціальностю

073 «Менеджмент»

До заяви про прийом до АМІ НУ «ОМА» вступники додають:

• документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень в оригіналі або його завірену копію (копія завіряється за оригіналом інститутом або нотаріально) і додаток до нього;
  • медичну довідку за формою 086-о (оригінал або копію, завірену медичною установою);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см;
  • дві копії паспорта (перша, друга сторінки та сторінка з дійсною реєстрацією) або свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта;
  • дві копії довідки з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • копія військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.

Прийом заяв і документів, вступні випробування, що проводить АМІ НУ «ОМА», конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти проводиться в такі терміни:

Етапи вступної кампанії Терміни
Денна Заочна
Прийом заяв та документів (в паперовій формі) 12 липня – 10 серпня 2018 р. 17 серпня – 31 серпня 2018 р.
Строки проведення АМІ НУ "ОМА" фахових вступних випробувань 13 – 16 серпня 2018 р. 5 – 7 вересня 2018 р.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників 17 серпня 2018 р. 11 вересня 2018 р.
Строки вибору вступниками місця навчання за кошти фізичних та юридичних осіб – 29 серпня 2018 р. 12 – 17 вересня 2018 р.
Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб – 30 серпня 2018 р. за кошти фізичних та юридичних осіб – 19 вересня 2018 р.